Uprzejmie zapraszam mieszkańców, którzy podpisali umowy na montaż instalacji solarnych i wpłacili wymienioną w umowie kwotę, na spotkanie z Wykonawcą prac oraz Inspektorem nadzoru, które odbędzie się w dniu 20 czerwca 2018 r. (środa) w Gminnym Ośrodku Kultury w Kurowie w sali widowiskowej.

Spotkanie dla mieszkańców: Kurowa, Brzozowej Gaci, Olesina i Płonek rozpocznie się w dniu 20 czerwca 2018 r. o godz. 16:00, natomiast spotkanie dla mieszkańców: Barłóg, Bronisławki, Buchałowic, Choszczowa, Dęby, Klementowic, Kłody, Łąkoci, Marianki, Posiołka, Szumowa, Wólki Nowodworskiej, Wygody i Zastawia w dniu 20 czerwca 2018 r. o godz. 18:00.

Ze względu na ograniczoną pojemność sali, proszę o uczestnictwo tylko jednej osoby z danej nieruchomości, na której przewidywany jest montaż instalacji solarnej.

Wójt Gminy Kurów
Stanisław Wójcicki

Wójt Gminy Kurów informuje, że istnieje jeszcze możliwość przystąpienia do projektu p.n.: Montaż kolektorów słonecznych w Gminie Kurów i zawarcia umowy finansowej na jego realizację do momentu wyczerpania limitu wolnych miejsc. Szczegółowe informacje w załączeniu.

pdfInformacja Wójta Gminy Kurów973.42 KB