Uprzejmie informujemy, że Gmina Kurów zgłosiła swój udział w Konkursie "Nestle Porusza Polskę" organizowanym przez 4 FRAME Sp. z o.o. Sp. k. ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa.

Konkurs ma na celu budowę niepowtarzalnych Siłowni Zewnętrznych w 16 lokalizacjach w całej Polsce. Będą to siłownie składające się z czterech podwójnych urządzeń: biegacz + orbitek, rower + jeździec, sufler + twister, drabinka + podciąg nóg, jednego pojedynczego urządzenia – wioślarz, z których mieszkańcy będą mogli korzystać, aby aktywnie spędzać czas.

Zwycięstwo w konkursie zależy wyłącznie od zaangażowania mieszkańców, czyli od ilości głosów oddanych na daną lokalizację.

Już od 10 maja 2017 r. zgłoszona przez Gminę lokalizacja Siłowni Plenerowej – nieruchomość w Kurowie, obok której znajduje się Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Komisariat Policji w Kurowie bierze udział w ogólnopolskim konkursie.

Nieruchomość zgłoszona do konkursu Nestle Porusza Polskę

Konkursowa rywalizacja polega na aktywnym głosowaniu na zgłoszoną lokalizację za pośrednictwem aplikacji na stronie www.nestleporusza.pl.

Codziennie każdy mieszkaniec ma możliwość oddania jednego głosu, a im więcej głosów, tym większa szansa na wygraną i wspólną zabawę.

Serdecznie zachęcamy do udziału w głosowaniu.

jpgPlakat promocyjny konkursu "Nestle Porusza Polskę"5.29 MB