Pragnę serdecznie podziękować i wyrazić swoje uznanie dla uczestników akcji sprzątania terenu wokół zespołu pałacowo-parkowego w Olesinie, która miała miejsce 15.06.2019 roku.

Odzew społeczności Naszej Gminy przeszedł najśmielsze oczekiwania. Wśród grupy ok. 100 osób byli m.in. mieszkańcy Gminy, członkowie Koła Wędkarskiego w Kurowie, strażacy-ochotnicy, radni, sołtysi, pracownicy Urzędu Gminy w Kurowie, Ośrodka Pomocy Społecznej w Kurowie, ZUK Sp. z o.o.

Na szczególną uwagę zasługuje postawa młodych zawodników Klubu Mayday, którzy pod opieką trenerów czynnie włączyli się w sprzątanie. Akcję wsparli również wychowankowie i opiekunowie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Puławach.

W związku z pozytywnym odzewem akcji planowana jest kontynuacja prac porządkowych w terminie 7 września (sobota) 2019 roku w godzinach od 8.00 do 15.00.

Wójt Gminy
Arkadiusz Małecki

Powiększ zdjęcie: Sprzątanie terenu wokół zespołu pałacowo-parkowego w Olesinie (1) Powiększ zdjęcie: Sprzątanie terenu wokół zespołu pałacowo-parkowego w Olesinie (2)
Powiększ zdjęcie: Sprzątanie terenu wokół zespołu pałacowo-parkowego w Olesinie (3)