Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli informuje, o uruchomieniu w czerwcu b.r. ogólnopolskiego serwisu "Polski e-bazarek", na którym Ośrodki Doradztwa Rolniczego w całego kraju utworzyły wspólne narzędzie internetowe, które mają ułatwić rolnikom sprzedaż swoich produktów.

Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli w ramach "Lubelskiego e-bazarku" będzie promował i pomagał mieszkańcom obszarów wiejskich naszego województwa w sprzedaży produktów w skali całego kraju. Zgłoszenia udziału w "Lubelskim e-bazarku" będą przyjmowane poprzez przesłanie wypełnionego formularza wraz ze zdjęciem produktu na wskazany na stronie https://polskiebazarek.pl w zakładce "Lubelski e-bazarek" kontakt z doradcą LODR w Końskowoli.

Zachęcamy do śledzenia "Lubelskiego e-bazarku", gdzie będzie można znaleźć kontakty do lokalnych rolników, sprzedawców/producentów branży rolniczej. W zakładce konsumenci znajduje się krótka charakterystyka oferowanych produktów, proponowane ceny oraz dane kontaktowe do producentów.