Kacper ma 14 lat, mieszka razem z mamą Renatą i braćmi Mateuszem (15 lat) i Bartoszem (12 lat) w starym domku Babci, gdzie mają do dyspozycji jedno pomieszczenie. Brakuje im łazienki, a pokój zimą ogrzewa tzw. "koza".

W październiku zeszłego roku u Kacpra zdiagnozowano niedokrwistość aplastyczną! Chłopiec 3 miesiące spędził w szpitalu. Teraz jest trochę lepiej. Wyniki poprawiły się, Kacper jest wesoły, pani Renata optymistycznej patrzy w przyszłość.

Jedno co spędza jej sen z powiek, to warunki mieszkaniowe. Kacper powinien mieszkać w wygodnym i ciepłym domu, w higienicznych warunkach.

Były różne pomysły, między innymi rozbudowa domu Babci, stancja. W końcu zapadła decyzja o budowie domu, ponieważ Pani Renata jest właścicielką działki budowlanej i domu drewnianego z rozbiórki, który zabezpieczony leży na działce, planu i pozwolenia na budowę nowego. Decyzja szalona, bo pani Renata dysponuje niewielkimi oszczędnościami, które wystarczą jedynie na materiały na stan surowy budynku.

Wszyscy, którzy wspierają tę Rodzinę bardzo liczą na Wasz gest i dobroć serca. Pomóżmy im zrealizować ich wielkie Marzenie, dajmy szansę na spokój i bezpieczeństwo, a Kacprowi na powrót do zdrowia w godnych warunkach.

Adres zbiórki: https://pomagam.pl/h7m77636

Aktualny stan realizacji prac:

Powiększ zdjęcie: Aktualny stan prac przy budowie domu (1) Powiększ zdjęcie: Aktualny stan prac przy budowie domu (2)