Znak towarowy PregnabitW ramach umowy Gminy Kurów z firmą Nestmedic S.A., producentem systemu Pregnabit, 60 mieszkanek Gminy Kurów może wypożyczyć system Pregnabit na 4 tygodnie.

Usługa dostępna jest bezpłatnie dla kobiet zameldowanych na terenie Gminy Kurów.

System PregnabitPregnabit jest innowacyjnym wyrobem medycznym umożliwiającym rejestrowanie zapisów KTG w dowolnym miejscu oraz o dowolnym czasie, zwłaszcza w warunkach domowych. Badanie może być wykonywane po 32. tygodniu ciąży, tylko w przypadku ciąży pojedynczej.

Usługa dostępna jest 24 h/7. Zapisy badań wysyłane są zdalnie do Medycznego Centrum Telemonitoringu (MCT), w którym wykwalifikowany personel medyczny – położne oraz lekarz ginekolog na bieżąco analizuje napływające zapisy KTG. W krótkim czasie od wysłania zapisu badania mama otrzymuje z MCT, za pomocą SMS, informację zwrotną na temat wyników przeprowadzonego badania. Pregnabit jest urządzeniem zapewniającym pełną usługę medyczną, z którego mama może korzystać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Aby zgłosić chęć skorzystania z usługi należy w pierwszej kolejności wypełnić zamieszczony poniżej Formularz chęci przystąpienia do programu i przesłać go:

  1. W formie skanu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  2. lub dostarczyć w formie papierowej (np. pocztą) do Urzędu Gminy Kurów, ul. Lubelska 35, 24-170 Kurów.

Podanie danych zawartych w formularzu jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu weryfikacji zameldowania na terenie Gminy Kurów.

Po pozytywnej weryfikacji kod promocyjny zostanie przesłany na adres mailowy podany w formularzu zgłoszeniowym. Po otrzymaniu kodu promocyjnego należy postępować zgodnie z instrukcją zamieszczoną poniżej.

Gmina Kurów dysponuje pulą 60 kodów promocyjnych, którymi może dysponować do końca 2021 r.

Wszelkie zapytania prosimy kierować do Pani Emilii Staniak, 570-488-745, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Badanie KTG systemem Pregnabit (1) Badanie KTG systemem Pregnabit (2)