Urząd Gminy Kurów
ogłasza I nabór na wolne stanowisko pracy

Stanowisko ds. księgowości budżetowej i podatkowej

Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko została wybrana Pani Aneta Mikos, zamieszkała w Kurowie.

Uzasadnienie dokonanego wyboru Pani Aneta Mikos spełnia wszystkie wymagania określone w ogłoszeniu o naborze. Wykazała się odpowiednimi kwalifikacjami oraz doświadczeniem. Posiada odpowiednie predyspozycje gwarantujące prawidłowe wykonywanie obowiązków. Kandydatka wykazała się bardzo dobrą znajomością wymaganych przepisów.

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego
Włodzimierz Żurkowski

Kurów, 26.06.2020 r.

INFORMACJA O WYNIKU WSTĘPNEJ SELEKCJI WNIOSKÓW APLIKACYJNYCH

LISTA KANDYDATÓW SPEŁNIAJĄCYCH WYMAGANIA FORMALNE
Na stanowisko REFERENT
w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kurowie

Informujemy, że w wyniku wstępnej selekcji dokumentów aplikacyjnych na w/w stanowisko do następnego etapu rekrutacji zakwalifikowali się następujący kandydaci spełniający wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze:

 L.p.Imię i nazwiskoMiejsce zamieszkania
1. Aneta MikosKurów
 2.Magdalena GłowackaOlesin 
 3.Ilona JankowskaKurów

Ostateczna selekcja kandydatów, odbędzie się na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej, o jej terminie zakwalifikowani kandydaci będą powiadamiani indywidualnie.

Kurów, dn. 24.06.2020 r.

Informacja o wynikach konkursu 

Wójt Gminy Kurów informuje, że w wyniku konkursu, który został przeprowadzony na stanowisko Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Kurowie, najlepszym kandydatem do zatrudnienia na tym stanowisku wybrany został PAN BOGDAN LIPIŃSKI zam. LUBLIN.